MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skänk med sekretärdel 8772662
nr 877 2662
Skänk med sekretärdel
bemålad, längd: 101, djup: 45, höjd: 107
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 februari 2014
kl 19:09:20
350 kr
150 kr
400 kr
600 kr
500 kr